ELAZIĞ ADLİYESİ SMS BİLGİ SİSTEMİ TANITIMI

Elazığ Adliyesi Ana Hizmet Binası içerisinde GSM firmalarının katılımıyla, Müdürlüğümüz tarafından UYAP SMS Bilgi Sistemi standı oluşturuldu, ayrıca bilgi sistemi ile ilgili materyallerin yer aldığı sinevizyon gösterimiyle Elazığ Barosu, yazılı ve görsel basın ile vatandaşlarımıza tanıtım gerçekleştirildi.

Yerel gazetelerde Müdürlüğümüz tarafından UYAP SMS Bilgi Sistemi ile ilgili hazırlanan dökümanların yayınlanması sağlanarak vatandaşlara daha etkin bir biçimde tanıtım sağlanmıştır.

Yerel televizyonlarda Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan UYAP SMS Bilgi Sistemi ve UYAP tanıtımına ait görüntüler yayınlanarak ilgili haberlerin yayınlanması sağlanmıştır.UYAP SMS tanıtımı ile ilgili afişler şehrimizin muhtelif yerlerindeki belediye otobüs duraklarına ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerine asılarak vatandaşların UYAP SMS Bilgi sisteminden haberdar olmaları sağlanmış ve tanıtım amaçlı el broşürleri dağıtılmıştır

Avukat portalı, e-dava, UYAP SMS hakkında Elazığ Barosu avukatlarına seminer düzenlenerek avukatların sistemi daha etkin şekilde kullanmaları yönünde tanıtım yapılmıştır.

Elazığ Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğüz tarafından UYAP SMS Bilgi Sisteminin tanıtımı ile ilgili afişler merkez adliye ve ek hizmet binası içerisinde çeşitli yerlere asılarak vatandaşlara el broşürleri dağıtımı yapılmıştır.

Mülhakat Adliyelerimizde UYAP SMS Bilgi Sistemi tanıtımı ile ilgili herkes tarafından rahatlıkla görülebilecek yerlere tanıtım afişleri asılarak tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.

Haber linki için tıklayınız.