BOYABAT ADLİYESİ SMS BİLGİ SİSTEMİ TANITIMI

Boyabat Adliyesinde SMS BİLGİ SİSTEMİ ile ilgili tanıtım çalışmaları10.11.2009 tarihinden itibaren yapılmaya başlandı. Faaliyetler 1 hafta süreyle çok yönlü olarak devam ettirildi.

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığının hazırlamış olduğu afiş, el ilanı ve ilanlardan birçok adet basıldı. Bu ilan, el ilanı ve afişlerden bazıları Boyabat Adalet Sarayı, Boyabat Hükümet Konağı ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerine asıldı.Boyabat Adalet Sarayında SMS BİLGİ SİSTEMİ tanıtımı ile ilgili stant açıldı. Açılan stanta vatandaşlara SMS BİLGİ SİSTEMİnin tanıtımı yapıldı.
Vatandaşlara SMS BİLGİ SİSTEMİ sisteminin yararları, kullanışı ve ücretlendirilmesi hakkında bilgi verildi. Bu konuda vatandaşlara broşürler dağıtıldı. Aynı zamanda vatandaşların bu konudaki sordukları sorular da cevaplandırıldı.

Boyabat Adliyesi konferans salonunda SMS BİLGİ SİSTEMİ TANITIMI ile ilgili seminer verildi.

Bu çalışmalar kapsamında Boyabatın Sesi yerel gazetesinde SMS BİLGİ SİSTEMİ haber olarak yayınlandı. Sms Bilgi Sisteminin kullanışı hakkında gazetede vatandaşlara ayrıntılı bilgi verildi.

SMS BİLGİ SİSTEMİ TANITIMI faaliyetleri kapsamında yapılan faaliyetler www.boyabat.adalet.gov.tr sitemizden yayınlardı. Aynı zamanda www.boyabatgazetesi.com gibi yerel sitelerden de halkımıza duyuruldu.

Haber linki için tıklayınız.